Havelské posvícení

Městská část Praha 16 zve na Havelské posvícení, které se uskuteční 8. a 9. října 2022 v ulicích Václava Balého a Loučanská a před radotínskou radnicí na náměstí Sv. Petra a Pavla. Během obou víkendových dnů je připraven program pro malé i dospělé návštěvníky. Vystoupí kapela Laura a její tygři, Vojtěch Drahokoupil, Petr Vondráček & Lokomotiva, Mr. Loco, Circus Problem, Crazy Dogs, Blastery, Old Fashion Trio nebo Třehusk. Pestrý sortiment občerstvení a výrobky tradičních řemesel nabídne víc než osm desítek stánků. 

Čtyřiadvacátý ročník Havelského posvícení bude zahájen v 9 hodin, kulturní program začne v 10.30 hodin. Dětem budou určena pohádková představení Divadel Toy Machine, Kubko, Gaudium nebo Žumpa. Prezentovat se budou další dětské, zájmové, vzdělávací a volnočasové organizace a spolky. 

Místní knihovna v Loučanské ulici pořádá den otevřených dveří. Konat se bude od 10 do 16 hodin v sobotu i neděli. Připraven je knižní bazar nebo soutěže pro děti. Ve dvoře u knihovny bude k vidění výstava ke stoletému výročí Radotínského sportovního klubu. Vyzkoušet si tady budete moct ražbu pamětních mincí nebo se zúčastnit kovářského workshopu. 

Vstup na Havelské posvícení je zdarma. Podrobnější časový harmonogram bude zveřejněn těsně před konáním akce. 
Havelské posvícení, 8. a 9. října 2022

Zveřejněno: 27.09.2022 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 404 x