• Radotínská školka hledá asistenta pedagoga

  20.07.2021 / Mateřská škola v Radotíně přijme asistentku nebo asistenta pedagoga na zkrácený úvazek. Nástup je možný od 1. září 2021.
 • Man Petty je první v hitparádě Českého rozhlasu

  13.07.2021 / Radotínský muzikant Petr Neuman, který si říká Man Petty, boduje v hitparádě Českého rozhlasu s písničkou „Bez elegance“. V neděli 11. července je na nejvyšší příčce žebříčku, na prvním místě! Bodovat ale může i dál, díky vašim hlasům.
 • Poděkování učitelům a kuchařkám

  01.07.2021 / Po roce distančně-prezenční výuky dnes žákům skončil školní rok a začínají prázdniny. Učitelé mají pár týdnů na vzpamatování se z tohoto hodně atypického roku, než začnou s přípravami na ten další, snad klasičtější rok.
 • Vycházejí Noviny Prahy 16

  29.06.2021 / 29. června vychází další číslo Novin Prahy 16. Radniční zpravodaj by měl být distribuován do poštovních schránek v Radotíně a na dohodnutá místa v Lipencích, Lochkově, Velké Chuchli a na Zbraslavi nejpozději do 1. července.
 • Mecheche pobavilo i pomáhalo

  28.06.2021 / Po roce různých omezení v souvislosti s bojem s koronavirovou pandemií mohla díky rozvolňování vládních nařízení radotínská radnice společně s „kulturistkami“ z Koruny 25. června 2021 uspořádat 2. ročník Radotínského mecheche.
 • Triatlon na Biotopu

  25.06.2021 / Včera se na radotínském biotopu konal triatlon. Děti závodily v plavání, jízdě na kole a běhu. Účast parádní, výsledky super, nálada skvělá, počasí výborné.
 • Do škol byly přijaty všechny radotínské děti

  01.07.2021 / Zápisy do základní i mateřské školy se uskutečnily v dubnu a květnu. Přijaty byly všechny radotínské děti. Zdejší rodiče tak nemusí pro své ratolesti shánět volné místo ve školském zařízení v okolí. Je to proto, že radotínská radnice dlouhodobě sleduje nárůst počtu obyvatel, vzrůstající zájem o místní školy a na situaci se dobře připravila.
 • Poděkování Jaroslavě Boháčové

  23.06.2021 / Jaroslava Boháčová působila více jak třicet let v radotínské základní škole. Nejprve jako učitelka, ale převážně jako zástupkyně ředitele pro první stupeň. V říjnu loňského roku odešla do důchodu. Na dnešní závěrečné pedagogické radě se s ní přišel rozloučit Karel Hanzlík, starosta Městské části Praha 16.
 • Příměstské tábory v Radotíně

  18.06.2021 / Letošní nabídka příměstských táborů v Radotíně je opravdu velmi bohatá, vybírat můžete z mnoha sportovních a pohybových táborů, ale děti si mohou zahrát třeba na středověké rytíře, superhrdiny a procvičit si angličtinu.
 • Kino otevře 15. června

  11.06.2021 / Po několikaměsíční pauze způsobené protikoronavirovými opatřeními se od úterý 15. června otevře radotínské kino. Diváci budou muset mít nasazený respirátor, podmínkou účasti je také negativní test, uplynutí tří týdnů od první dávky očkování nebo maximálně 180 dní od prodělaného covidu-19.