Od úterý bude zdravotnické zařízení v provozu

V pondělí 9. listopadu se podařilo po rozsáhlé víkendové havárii celý objekt polikliniky uvést do provozu. Ordinace, laboratoř i lékárna budou k dispozici od úterního rána. To neplatí pro nejvíce postižené cévní oddělení.   

Díky mimořádnému nasazení pracovníků radnice a odborných firem byla budova provizorně opravena, po výměně jističů opět funguje elektrický proud a též proběhla revize výměníkové stanice, díky čemuž je vše vytápěno.

Od úterý 10. listopadu bude objekt přístupný a drtivá většina ordinací, odběrová laboratoř i lékárna otevřeny. Uzavřena ale bude nadále cévní ambulance (MUDr. Márová), kterou havárie postihla nejvíce. Rovněž je zatím nefunkční výtah.

Současně upozorňujeme na to, že v objektu nadále probíhají a v dalších dnech budou probíhat práce na odstranění následků havárie, žádáme tedy návštěvníky o pochopení a zvýšenou opatrnost. 

Fotogalerie z dnešních prací:

Odstraňování následků havárie 9.11.2020 Odstraňování následků havárie 9.11.2020 Odstraňování následků havárie 9.11.2020 Odstraňování následků havárie 9.11.2020
Zveřejněno: 09.11.2020 – Ing. Pavel Jirásek ; Přečteno 2086 x