Sledování jarního úklidu na webu

úklid Radotína on-line, 28.4.2014Radotínská radnice se snaží nadále zpřístupňovat data o své činnosti i práci zřizovaných organizací. Poslední novinkou je sledování vozidel při jarním úklidu komunikací on-line na veřejně přístupné webové adrese.

Již od října 2012 po dvě zimní sezony mohli občané Prahy 16 (i kdokoli z veřejnosti mimo region) sledovat práci tří vozidel zapojených do zimního úklidu komunikací kdykoli během dne. Nyní je možné na webové adrese http://vozidla.praha16.eu sledovat on-line oba nové čisticí vozy pořízené radnicí na konci loňského roku i dvojici multikár, které při úklidu pomáhají.

Služba je nyní mimořádně atraktivní, neboť probíhá intenzívní jarní úklid, takže lze vše celý pracovní týden sledovat odkudkoli. Navíc MČ Praha 16 rozšířila „pouhé“ sledování aktuální pozice vozidel v interaktivní mapě o záznam historie jízd; každý, kdo nemá čas dívat se na web celý den, může v klidu později vidět data až za 12 hodin zpětně.

Grafické vykreslení stopy celých tras strojů napomáhá i tomu, že při větším přiblížení je dobře vidět i třeba ulice, kde jsou vedle vozovky uklízeny i oba chodníky (pak tudy prochází tři a více linií vedle sebe).

Sledujte úklid on-line!

Nový čisticí stroj v akci Nový čisticí stroj v akci Nový čisticí stroj v akci Nový čisticí stroj v akci Nový čisticí stroj v akci

Zveřejněno: 28.04.2014 –Kateřina Drmlová ; Přečteno 6929 x