Tisková beseda k projektu MAP II. Praha 16

Tisková beseda k projektu místního akčního plánu ve školství pro správní obvod Prahy 16 (tzv. MAP II. Praha 16) se bude konat on-line 7. května v 10 hodin prostřednictvím platformy Google Meet. Projekt představí Miroslav Knotek, místostarosta Městské části Praha 16, dále se zúčastní dále hlavní manažerka projektu Lucie Albrechtová, koordinátorka Iva Houserová a Filip Kuchař, zástupce krajského akčního plánu.

Akce je určena pro veřejnost, novináře i aktéry projekty MAP II. Praha 16. K besedě se připojíte pomocí odkazu: https://meet.google.com/oye-ohpu-gen

Program: 
 • Zahájení besedy, představení projektu a území
  Miroslav Knotek, místostarosta Městské části Praha 16, garant projektu a člen řídícího výboru

 • Představení realizace projektu, tvorba dokumentu MAP a jeho aktualizace
  Lucie Albrechtová, hlavní manažerka projektu

 • Realizované aktivity a co plánujeme dál
  Iva Houserová, koordinátor spolupráce a implementace

 • Důvody realizace akčních plánů 
  Filip Kuchař, zástupce KAP, člen řídícího výboru

 • Diskuse
Událost najdete na facebooku.

Cílem projektu MAP II. je zvýšení kvality vzdělávání v oblasti předškolního a základního vzdělávání na území Městské části Praha 16, Lipenců, Lochkova, Velké Chuchle a na Zbraslavi. Realizace projektu je založena na komunitním plánování, to znamená vytvoření uceleného a funkčního systému komunikace zapojením všech aktérů ovlivňující vzdělávání na Praze 16. Realizace MAP II. představuje společné informování, vzdělávání a plánování partnerských aktivit pro následné společné řešení místně specifických problémů a potřeb a vyhodnocování přínosů spolupráce.

Bližší informace k projektu najdete na těchto radničních stránkách: Místní akční plán vzdělávání (MAP) II a na facebooku.

Pozvánka na tiskovou besedu k projektu MAP II. Praha 16, 7.5.2021 (pdf, 580 kB)Zveřejněno: 06.05.2021 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 385 x