Velký dětský den na téma z pohádky do pohádky

Velký dětský den pod taktovkou Petrpaslíkova divadla pořádá Městská část Praha 16 v sobotu 25. května od 13.30 hodin v areálu Biotopu Radotín. Letošní téma zní "Z pohádky do pohádky" a každý malý návštěvník, který přijde v kostýmu nebo přiletí na svém pohádkovém stroji, bude odměněn.

Na programu je projížďka na lodích, střelba na terč, divadelní představení každou celou hodinu, návštěvníci si budou moct nadojit hrnek mléka a utlouct máslo, zaskákat si na skákacím hradě, nechat si pomalovat obličej a mnoho dalšího. Nebudou chybět ani ukázky vozidel záchranných složek.

Celou akci organizuje Městská část Praha 16 ve spolupráci s Radotínským turistickým klubem, Mateřskou školou Radotín, Školním klubem KLÍČ při ZŠ Radotín, Petrklíčem o. s., Vodáckým oddílem Radotín, Junákem, Městskou policií hl. m. Prahy, Sborem dobrovolných hasičů, Ski a Bike centrem Radotín, Proximou Sociale o. p. s., CK Robinson, KS U Koruny a dalšími. Ti všichni si připravili pro děti spoustu zábavných her a soutěží, které z celého odpoledne udělají jedno velké dobrodružství.
Velký dětský den
Vloženo: 13.05.2019 – Eva Javorská ; Přečteno 2297 x