Informace přímo do e-mailu

Máte pocit, že nestíháte sledovat aktuální dění v Radotíně? Nebaví Vás prohledávání webových stránek a zjišťování, co je tady nového? A máte e-mailovou adresu?

Na tyto otázky je snadná odpověď - stačí se zaregistrovat k pravidelnému odběru důležitých zpráv (aktuální dění, informace z úřadu i radnice, informace o uzavírkách atd.) z oficiálních webových stránek Městské části Prahy 16 na Váš e-mail. Každý den si tak můžete pohodlně přečíst o aktuálním dění v Radotíně.

Tato služba je bezplatná, stačí se jenom k jejímu odběru zaregistrovat. Po vyplnění povinných údajů v registračním formuláři (jméno, e-mailová adresa, vlastní heslo) je zájemci zaslán na uvedený e-mail odkaz, kterým svůj účet aktivuje.

Jestliže jste již registrováni, po přihlášení se klikněte na vaše jméno v pravé části hlavičky webu a zvolte volbu Odebírat e-mailem novinky ze serveru. 

V případě dotazů souvisejících buď s touto službou nebo s webovými stránkami se obracejte přímo na administrátory (e-maily: jana.hejrova@praha16.eu, eva.javorska@praha16.eu).
Zveřejněno: 12.05.2021 – Eva Javorská ; Přečteno 1706 x